Hakkımızda

Fırat Beyazıt İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Fırat Beyazıt İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Fırat Beyazıt İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Tecrübemiz ve dinamik yapımızla inşaat sektörüne yenilikler getirerek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş mimari yapılar yaratıyoruz.

Birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza projelerimizle daima kazandırmak, gerçekleştirdiklerini korumak, yeniden yaratacaklarını birlikte oluşturmak ve geliştirmek üzere oluşturduğu sistem anlayışıyla topluma değer katmanın gururunu yaşıyoruz.

2000 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Fırat Beyazıt İnşaat, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle mükemmel yaşam alanları yaratmaktadır. İnşaat sektöründe 14 yıldan bu yana, yüzlerce konut ve işyeriyle toplamda binlerce metrekare alanda proje gerçekleştiren Fırat Beyazıt İnşaat, çalışmalarında son teknolojiyi kullanarak, iş güvenliği ve çevre konularında da en üst düzeyde duyarlılığı göstermektedir.

İzmir için konforlu ve güvenli yaşam alanları oluştururken; çalışmalarının her alanında ve her zaman gelişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemeyi esas almaktadır.